O mně

Jmenuji se Michaela Palová narodila jsem se 28. 5. 1990 ve Zlíně. Od 15 let jsem se závodně začala věnovat atletice. Jako hlavní disciplíny bylo 100 m překážek a 400 m překážek. Tam mně trenér naučil disciplíně nejen v tréninku, ale i v životě. Ukázal mi, že pohyb se dá zařadit do každodenního rytmu. V průběhu mé atletické kariéry jsem začala sbírat nejen závodní, ale i trenérské zkušenosti. Na základě toho jsem se rozhodla, že trenérství je směr, kterým bych se chtěla dále ubírat a rozvíjet. Získala jsem licenci pro atletického trenéra 3. třídy a začala pracovat s mládeží. Další cíl bylo získání trenérské licence instruktor fitness a kondiční trenér. Postupně přibývaly další pohybové semináře různých druhů, aby mé znalosti sahaly do širších sfér a já mohla své trenérské znalosti poskytnout i širší veřejnosti.

Po maturitě jsem se plně začala věnovat trenérství. Ukončila jsem aktivní závodní atletickou kariéru a plynule jsem navázala na vzpírání, kde jsem se také dostala až na závodní prkna a získala další ocenění. Sport silově, technicky i koordinačně velmi náročný mi dal spoustu zkušeností. Zdokonalovala jsem nejen rozvoj dynamiky, ale i techniky a dále přenášela na mé svěřence. Vzpírání mě přivedlo až ke CrossFitu. Začala jsem pracovat v CrossFitovém gymu ve Zlíně a po dvou letech jsem přešla jako CrossFitový trenér do Brna. Závodnímu CrossFitu jsem naprosto podlehla, získala jsem italského trenéra, který mě dostal na nejvyšší CrossFitové evropské závody, a se kterým spolupracuji dodnes.

Poslední stanice se stal nynější CrossFit Olomouc. V roce 2019 jsem ukončila svou aktivní závodní kariéru a začala hledat své místo v trenérství. Vždy pro mě bylo důležité mít cíl a na něm pracovat. Hodiny strávené na tréninku jsem nahradila hodinami strávených studiem. Trenérství je nikdy nekončící vzdělání, začala jsem objíždět nejen české ale především zahraniční semináře pod vedením uznávaných evropských fyzioterapeutů a trenérů. "POHYB JAKO LÉK" byl můj hlavní cíl vzdělání. Více jsem se ponořila do rozvoje rehabilitačních a nápravných tréninků.

Svoji práci vnímám jako poslání, předat co nejvíce informací, které povedou ke zdravému a lepšímu životu. Díky práci trenéra jsem si splnila nejeden z mých cílů a snů a mám možnost tvrdě pracovat na splnění dalších.

Neváhejte a domluvte si první lekci!

Rezervovat
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram